» beruby ister Alışveriş Yaparak Para Kazan İster Yapmadan

Yayınlanma Zamanı: 2013-01-06 01:40:00

beruby ister Alışveriş Yaparak Para Kazan İster Yapmadan |  görsel 1


 


Merhabalar,Sizlere ülkemizde de aktif olan  son derece güvenilir bir kazanç sitesi olan beruby firmasını tanıtacağım.

beruby  2 milyondan fazla kayıtlı kullanıcısı  ve ayda 3 milyondan fazla hitiyle, şu ana kadar 11 ülkede faaliyet gösteren uluslarası bir firmadır.

Bu siteden nasıl kazanılır ?

1. Yöntem: Avantajix gibi sitenin anlaşmalı olduğu firmalardan Alışveriş Yaparak  Para Kazanabilirsiniz (tasarruf yöntemiyle yani)  Bildiğiz,güvendiğiniz ve alışveriş yapma durumunuz olan neredeyse her siteyle anlaşmaları var. Ben bazılarını fikriniz olması açısından yazıyorum. yaptığınız alışverişin yan tarafta yazan yüzde kadar para size iade %30lara kadar tasarruf imkanınız var.Ayrıca kullanığınız indirim çekleri ya da kampanyaları da kullanıp üzerine bir de buradan para tasarrufu yapacaksınız.

 Trendyol %11.5   Balerin %15 Çiçeksepeti %15 Zizigo %9 Consjeans %9 Morhipo %5  Evoria %10 Vipdukkan %7.7 Puzzledepo %6 Daybuybay %6 Teknosa.com %2  Hızlıal %2.1 Mudo.com.tr % 7Oyuncakdenizi %10 Bebekbezi %5 Sporcum %9 Digestit %30  Yüzlerce firma var ben sadece birkaçını yazdım.  

Ayrıca belirli limit alışverişlerinizde hediye çeklerini alabilirsiniz.

Alışveriş Başına İade Oranlarının Tamamını incelemek için Buradan Üye olabilirsiniz.2. Yöntem ise  Çeşitli görevleri yerine getirerek para harcamadan kazanabilirsiniz.  GPT sitelerinden farklı değil. Yani anket aktiviteleri, web sayfası ziyaretleri, alışveriş sitelerine üyelik başına 1 TL'ye kadar kazanabilir (alışveriş yapmadan), GPT sitelerindeki teklif duvarlarının teklifleri, (GPT ne olduğu bu yazımdadetaylı anlatıldı) video izlemek için zaman ayırmanız. 

Siteden 3 teklif


Örnek veriyim. bir siteye üye olurken tekliften para kazanırsınız.Diyelim alışveriş yapma durumunuz oldu. Oradaki alışverişinizden de verilen yüzde ve çekleri kullanarak avantajınız olur.Dediğim gibi alışveriş şart değil.Sadece tekliflerin bağlantılı olduğunu anlatmak için bu örneği verdim.

Minimum Ödeme 1 TL'dir.Paypal ile onaylanan tekliflerin parasını çekebilirsiniz.

 1TL Hediye ile Kazanmaya Başlamak için Tıklayın.

Bu tür ve farklı site ve Telefon Uygulamalarıyla Para Kazanmak için http://moneybarrel.blogspot.com  takip edin


Duyuru
Sitemizde güncelleme çalışmaları devam etmektedir.
Görüş ve önerilerinizi bizimle paylaşabilirsiniz !